Poliuretaniniai kilimėliai CHEVROLET Cruze Sedan 2009-2015 (Juodi, Pakeltais kraštais)

3NL008002

Nauja prekė

Išskirtinai atsparūs dilimui poliuretaniniai 3D modeliniai kilimėliai CHEVROLET Cruze Sedan 2009-2015 (Juodi, Pakeltais kraštais)

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

29,55 € su PVM

Apie prekę

Tai unikalių savybių, itin atsparūs dėvėjimuisi ir tikslių formų NOVLINE 3D poliuretaniniai kilimėliai į automobilio saloną.

NOVLINE 3D poliuretaniniai kilimėliai su pakeltais kraštais pagaminti iš specialaus mišinio - poliuretano. Kilimėlių forma itin tiksli, jie gerai priglunda prie automobilio dugno formos, nes kiekvienas modelis nuskenuotas 3D skeneriais. Pakelti krašteliai tiksliai priglunda prie šodų, nelieka tuščių tarpų, todėl maksimaliai apsaugoma originali automobilio danga, nepribyra smėlio, žvyro, purvo ir nenubėga vanduo.

NOVLINE poliuretaniniai kilimėliai projektuojami ir gaminami konkrečiam automobilio modeliui. 3D skeneriais nuskenuojamas salono dugnas ir pagal gautas itin tikslias trimačio vaizdo projekcijas suprojektuojami ir pagaminami formų lekalai, tokiu būdu užtikrinant aukščiausią tikslumą ir kokybę:

NOVLINE kilimėlių gamyba

NOVLINE 3D poliuretaniniai kilimėliai pasižymi itin aukštu atsparumu dėvėjimuisi, todėl tarnaus tarnaus gerokai ilgiau, nei kitų gamintojų kilimėliai.

NOVLINE 3D poliuretaniniai kilimėliai yra saugūs naudoti, vairuotojo kilimėlis nestringa už pedalų, nesukelia avarinių situacijų kelyje. Papildomai yra numatyta kairės kojos pakojo apsauga. Dauguma galinių kilimėlių uždengia vidurinę dugno dalį (balnelį), taip papildomai apsaugo nuo salono užteršimo.

Poliuretaniniai kilimėliai pasižymi tvirtai laikosi, nenusispardo ir nečiuožinėja, net jei automobilyje nėra sumontuotų fiksatorių.

Daugumoje NOVLINE poliuretaniniuose kilimėliuose tvirtinimai jau yra sumontuoti gamykliškai, automobilio gamintojo numatytuose kilimėlių tvirtinimo vietose:

NOVLINE kilimėlių fiksatoriai

NOVLINE 3D poliuretaninių kilimėlių pagrindinės savybės:

 • Saugūs vairuojant
 • Neturi nemalonaus kvapo
 • Atsparūs naftos produktams ir cheminėms medžiagoms
 • Elastingi įvairiose temperatūrų diapazonuose nuo -50°C iki +50°C
 • Atsparūs ulravioletiniams (UV) spinduliams, nekeičia spalvos
 • Ilgaamžiai, nekietėja ir nelūžta
 • Ypač atsparūs dilimui - neprakiūra ilgą laiką
 • Neslidinėja
 • Lengvi, svoris perpus mažesnis nei kitų gamintojų kilimėlių
 • Galiniai kilimėliai uždengia vidurinę dugno dalį
 • Turi tvirtinimus arba specialiai suformuotas fiksavimo vietas

Gaminių kokybė sertifikuojama:

NOVLINE kilimėlių kokybė

SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 630 20002 arba el.paštu info@KilimeliaiAutomobiliams.lt

Charakteristikos

Automobilio markėChevrolet
Automobilio modelisChevrolet Cruze
Pagaminimo metai2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009
Kilimėlių paskirtisSalono kilimėliai
Kilimėlių medžiagaGuminiai kilimėliai
Kilimėlių kraštų formaPakeltais kraštais

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: