Poliuretaninis bagažinės kilimėlis FORD Mondeo Wagon 2014→ (Su standartiniu atsarginiu ratu)

3NL914052/1

Nauja prekė

Tikslių formų, bekvapis, neslystantis poliuretaninis bagažinės kilimėlis, skirtas FORD Mondeo Wagon 2014→ (Su standartiniu atsarginiu ratu)

Smulkiau

34,78 € su PVM

-35%

53,50 € su PVM

Apie prekę

NOVLINE poliuretaniniai bagažinės kilimėliai - tai itin lengvi, tvirti ir tikslių matmenų bagažinės įdėklai automobiliams.

Poliuretaniniai NOVLINE bagažinės kilimėliai pagaminti panaudojus skaitmeninę trimačio skenavimo (3D) įrangą, taip užtikrinama tiksli forma ir matmenys.
NOVLINE Poliuretaninių Bagažinės kilimėlių gamyba

NOVLINE poliuretaniniai bagažinės kilimėliai pagaminti iš specialaus mišinio sintetinio poliuretano, kuris savybėmis smarkiai lenkia įprastos gumos kilimėlius. Poliuretaniniai kilimėliai yra itin lengvi, lankstūs ir elastingi, pasižymi aukštu trinties koeficientu, todėl sudėti daiktai beveik nečiuožinėja automobiliui manevruojant.

Poliuretaniniai NOVLINE bagažinės kilimėliai neskleidžia jokio specifinio kvapo, netoksiški, atsparūs šarmams, rūgštims, tepalams, agresyvioms cheminėms medžiagoms, tad garantuojama puiki apsauga nuo atsitiktinio įvairių skysčių išsiliejimo. Poliuretaniniai bagažinės kilimėliai nekeičia formos esant temperatūrų pokyčiams.

NOVLINE poliuretaninių bagažinės kilimėlių savybės:

  • Ekologiški
  • Neskleidžia nemalonaus kvapo
  • Atsparūs agresyvių skysčių poveikiui
  • Atsparūs temperatūrų pokyčiams -50°C iki +50°C
  • Atsparūs ulravioletiniams spinduliams
  • Ilgaamžiai
  • Atsparūs dėvėjimuisi
  • Neslystantys
  • Labai lengvi
  • Paprasta priežiūra

NOVLINE poliuretaninių bagažinės kilimėlių gamyba užtikrinama:

novline%20standartai.png

SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 630 20002 arba el.paštu info@KilimeliaiAutomobiliams.lt

Charakteristikos

Automobilio markėFord
Automobilio modelisFord Mondeo
Pagaminimo metai2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014
Kilimėlių paskirtisBagažinės kilimėliai
Kilimėlių medžiagaGuminiai kilimėliai
Kilimėlių kraštų formaPakeltais kraštais

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: